All That Remains /US

13.12.2018 |19:00|

MeetFactory | Ke Sklárně 15, Praha 5

www.meetfactory.cz…


Vstupné: od 550,- Kč

All That Remains je heavy metalová kapela z amerického Massachusetts založená v roce 1998. Na kontě má osm studiových desek, kterých se po celém světě prodalo více než milion. All That Remains v čele se zpěvákem Philem Labontem od svého vzniku experimentovali s žánry jako rock, pop, metalcore nebo heavy metal. Vždy je však spojoval cíl tvořit písně přímo od srdce.

Labonte se nechal slyšet: „Naše kapela byla v minulosti kritizována za to, jaké písně skládáme, protože si lidé mysleli, že bychom měli dělat hudbu jinak. Začali jsme jako hodně malá undergroundová death metalová kapela, ale od té doby jsme se posunuli úplně jinam a nikomu se za to neomlouvali. Hudba, kterou tvoříme a texty, které píšeme, to vždy reflektovaly.“

Do Prahy přijedou představit své aktuální osmé album Madness produkované držitelem Grammy Howardem Bensonem (Halestorm, Papa Roach, Chris Cornell). Jedná se o doposud nejprovokativnější a nejeklektičtější album vůbec. Je plné nepopiratelných refrénů, drsných riffů, elektronických motivů i různých vokálních stylů, které posouvají hranice kapely dále než kdy dříve.