Beth Hart

6.11.    |20:00|

Forum Karlín | Pernerova 53, Praha 8

www.forumkarlin.cz…


Vstupné: od 890,- Kč

Fantastická zpěvačka a skladatelka Beth Hart se vrací do České republiky · Dvakrát za sebou bleskově vyprodala pražský Lucerna Music Bar · Hlasem je považována za pokračovatelku Janis Joplin · Spolupracuje s umělci světových jmen jako jsou Joe Bonamassa, Jeff Beck, Buddy Guy a Slash S novým materiálem z aktuálního studiového alba Fire On The Floor vyráží Beth Hart na turné a po více než dvou letech to rozbalí 6. listopadu ve větším prostoru, v pražském Foru Karlín.
Americkou blues-rockovou zpěvačku a skladatelku Beth Hart máloco zastaví. Vydává nadšeně přijímaná alba, v loni vydala své nejnovější Fire On The Floor, album, které ona sama hodnotí jako “pěkně hustý“, a každý večer to se svým medově nakřáplým hlasem pořádně rozjíždí na koncertech svého aktuálního turné. Právě s tímto novým materiálem, ale i s osvědčenými staršími hity, přijede ohromit své posluchače do Fora Karlín.

Beth Hart prostě umí. Když zpívá, zastaví se hodiny, srdce se roztančí a vzrušením vám naskočí husí kůže… Ano, takto podmanivé to v Praze bude.

Ale nesmíme zapomenout na to, jak to všechno začalo… The Blues Magazine jednou Beth Hart nazval „poslední pořádnou rockerkou“ a není pochyb, že její dvacetiletá kariéra byla jako jízda na horské dráze. Narodila se v Los Angeles, vydala v devadesátých letech pár hitových alb, prošla si problémy s drogami. Na počátku nového tisíciletí ale Beth pořádně „kopla do vrtule“ jak jako sólová umělkyně, tak i zpěvačka svých kytarových idolů jako jsou Joe Bonamassa, Jeff Beck, Buddy Guy a Slash.

Tagy: