FX ROOM w/ VITON (AFXS, Greece)

31.3.     |23:00|

Radost FX   |   Bělehradská 120, Praha 2

www.radostfx.cz…


Vstupné: 150,- Kč

LIVE TSREAMING PARTY / B-Day Dj Schwing

Radost FX ve spolupráci s Creative Events uvede v pátek 31.3.2017 třetí díl ze série streamovaných večerů FX ROOM, kdy bude poprvé line-up obohacen o zahraničí jméno. Řeč je o řeckém producentovi Vitonovi, který nejen že vystoupí jako první zahraniční host této klubovky, ale také vystoupí poprvé v České republice!

Athénksý rodák Viton se taneční scéně věnuje přes třináct let a pohybuje se mezi styly minimal, progressive a techno. Když v roce 2004 vydával se svým kolegou, producentem Stelem na řeckém labelu Planetworks svůj první track pod názvem Wooden Swordz, ještě netušil, že dosáhne na nejvyšší příčky mnoha rozhlasových stanic po celém Řecku, díky čemuž se mu dostane uznání od jeho věhlasnějších kolegů, jako jsou Sasha, Dave Seaman, Markus Shultz nebo Mas Collective. Nemalý úspěch zaznamenala také série jeho kompilací s názvem Progressive, kdy bylo prodáno 2 500 kopií každého titulu.

Viton je velmi aktivní, takže mimo to, že je majitelem undergroundového klubu Fetish, manažerem vlastního sublabelu Plantetworks s názvem Local Underground, který se zabývá výhradně řeckými producenty, je také členem hudebního projektu AXFS na kterém spolupracuje se svým producentským kolegou Antonim Biosim. Supportu se jim dostalo například od Richieho Hawtina, Nicole Moudaber nebo Metodiho Hristova.

Dalšími hosty večera budou Djs Topclass, Rob Smile, P-Jay a Schwing, který tento večer oslaví své narozeniny a představí se ve svém speciální B-day setu!

Nesmíme samozřejmě opomenout známou dvojici, která k sobě již neodmyslitelně patří – rezidenty FX ROOM Subgateho a Tibizu!

Pro tento večer bude opět změněno dispoziční řešení klubu a Dj stage bude umístěna uprostřed tanečního parketu. Celá akce bude živě streamována na fun page Radosti FX, takže si ji budete moci vychutnat i vy, kteří se nemůžete akce zúčastnit osobně.