Ruby Waters

18.6.2024 |20:00|

Café V lese | Krymská 273/12, Praha

www.cafevlese.cz…


Vstupné: od 440 Kč

Magické koncerty a nové touhy: debutující Ruby Waters v Praze
Její hudba je stejná jako její životní cesta – eklektická a nepředvídatelná. Z malého města Shelburne v kanadském Ontariu až k nominaci v prestižních hudebních cenách Juno. Na podzim doprovázela na turné City & Colour, v červnu přiveze do Prahy svůj chystaný debut, který následuje několik úspěšných EP.
„Když vložím do písně bolestivou vzpomínku, tak se od té bolesti dokážu osvobodit. Slyšet pak na koncertech lidi zpívat se mnou, je pro mě léčivé. Jsou to magické chvíle,“ prozradila Waters. Její singly se pravidelně umisťují na vrcholech nezávislých kanadských hitparád, průlomový Quantum Physics z EP If It Comes Down to It má jenom na Spotify patnáct milionů přehrání.
Debutové album jí vyjde koncem května. V aktuálním songu Adult Swim představuje drsnější rockovou polohu, když zpívá o svých tělesných touhách. Posluchačstvo zve na sedadlo spolujezdce, aby společně vyrazili na dlouhou projížďku životem. Sama desku popisuje jako rock’n’roll plný hezkých chvil s přáteli a večerních dobrodružství se vším lákavým, co k tomu patří.